------------- چرا ایزی واک؟؟ -------------

از دست دادن قدرت حرکت و راه رفتن ، چالشی بزرگ برای کسانی ست که بعد از یک حادثه یا اتفاق دچار آسیب دیدگی پا شده باشند.

قطعا بهترین راه حل برای این چالش پیدا کردن یک عصای مناسب است.

 

 

عصاهایی که به طور معمول همه ما آن ها را می شناسیم اگرچه که تا حدود زیادی می توانند قدرت راه رفتن و حرکت کردن را به فرد بازگردانند اما خب این که با دو دست مجبور به گرفتن عصاها در دوطرف بدن باشیم یعنی نسبت به انجام هرکاری غیر از راه رفتن محدودیت داریم یا به بیانی دیگر یعنی محدودیت در آزادی حرکت سایر اعضای ...

 

عصاهای زیرزانویی ، رویکردی متفاوت نسبت به سایر عصاهای مچی و زیربغل دارند. چه تفاوتی؟ اینکه تنها قسمت آسیب دیده ی پا را درگیر کرده و سایر قسمت ها و اعضای بدن آزاد هستند بدون آنکه اختلالی در فعالیتشان به وجود آید.

عصای زیرزانویی ایزی واک یک انتخاب برای بازگشت قدرت حرکت و جایگزینی برای عضو آسیب دیده یا قطع شده است که کاربر می تواند به یک یا همه دلایلی که در پایین ذکر شده است از آن استفاده کند.     

1.ایزی واک از آتروفی عضلانی و تحلیل استخوانی جلوگیری می کند.

سیستم بدن طوری شکل گرفته است که نسبت به نیروی وزن یا فشاری که برروی آن اعمال می شود استخوان سازی و استقامت عضلانی بیشتر داشته باشد .بنابراین وقتی برای مدتی وزن بدن از روی عضو برداشته شود استخوان در مسیر پوک شدن و عضلات به سمت تضعیف شدن متمایل می شوند.

حالا تصور کنید کسی که یکی از پاهایش آسیب دیده  برای اینکه فشاری روی پا نباشد باید یکجا نشینی را تحمل کند. اما این می تواند باعث شود در زمانی که آسیب دیدگی در حال  بهبودی است وضعیت سایر استخوان ها و عضلات در حال تضعیف باشند. 

با ایزی واک هم از اعمال وزن روی پای آسیب دیده جلوگیری می کنید و هم از سلامت استخوان ها و عضلات پای دیگر حفاظت می کنید.

2.ایزی واک محدودیت های حرکتی را به حداقل می رساند.

وقتی از عصای زیرزانویی ایزی واک استفاده می کنید دست های شما آزاد هستند یعنی نیازی به گرفتن دسته عصا برای کمک به راه رفتن خود ندارید.

از همین رو بدون هیچ محدودیتی می توانید شغل و کسب و کار خود را دوباره در پیش گیرید. اگر پزشک هستید دوباره به مداوای بیماران خود می پردازید و در اتاق عمل حاضر می شوید ؛ اگر آشپز هستید دوباره جهان را سرمست از عطر دستپختتان می کنید ، اگر ورزشکار هستید بازهم به محل تمرین خود باز می گردید و ...

3. با ایزی واک به راحتی راه بروید.

ایزی واک بر مبنای اصول ارگونومی طراحی شده است تا با آزاد نگه داشتن حرکت مفصل ران و استحکام و ثبات صفحه زیر زانویی و انحنای متقارن کفی عصا ، فرم و گیت راه رفتن را در وضعیت طبیعی حفظ کند. 

بهترین حالت برای راه رفتن با ایزی واک این است که 50 درصد از وزن روی پای سالم باشد و 50 درصد روی عصا ، که این موضوع از آسیب های احتمالی وارده بر ستون فقرات نیز جلوگیری می کند.

 

4. کاربری ایزی واک راحت است.

 این که قرار نیست برای راه رفتن ، مثل سایر عصا ها  قرار نیست دستتان متحمل وزن بدن باشد و اینکه نیازی نیست سنگینی گچ یا بریس پا را موقع راه رفتن تحمل کنید ، یعنی یک تجربه لذت بخش از داشتن یک عصای فوق العاده